Pozdravujeme Vás priatelia,
tešíme sa, že ste navštívili našu stránku a chceli by ste pomôcť niekomu, kto to potrebuje.

Potešilo nás fungovanie stránky "hrajeme a pomáhame", a chceli by sme nadviazať na to dobré, čo sa pomocou tohoto projektu podarilo. Vylepšiť projekt o naše nové nápady a myšlienky, ale hlavne opäť chceme pomáhať ľudom v núdzi. Dúfam, že sa pridáte k nám, lebo POMÁHAŤ NÁS BAVÍ :-)

Vyber si svoju hru

Pomáhať nás baví je webové riešenie, pomocou ktorého budeme vyhľadávať ľudí z radov športovcov, umelcov a známych osobností, s ktorými by ste si radi zahrali 9 alebo 18 jamkové ihrisko. Vaše darované peniaze budu poslané tam, kde sa spolu dohodneme, na spoločne vybraný charitatívny projekt alebo neziskovú organizáciu. Ak bude záujem aj o iné športové, kultúrne alebo spoločenské aktivity, budeme flexibilne reagovať a dopĺňať web o tieto možnosti.

Vyber si z našej ponuky

Pozri si našu ponuku športovcov, umelcov a známych osobností a vyber si niekoho s kým si chceš zahrať jeho golfové ihrisko

Vyber si svoju vysnívanú osobu

Napíš nám, s kým by si chcel/a zahrať, čo ponúkaš a my sa spojíme s vybraným človekom a dohodneme termín hry

Užite si radosť z hry a pomoci

Ak sa dohodnete, spoločne si vyberiete aj charitativny projekt, alebo neziskovú organizáciu, kam pošlete finančné prostriedky za spoločne stravený čas a urobíme Vám záväznú rezerváciu

Aké charitatívne projekty podporujeme?

Babie leto
Od roku 2012 sa angažujeme v projekte Babie leto, ktoré vyhľadáva a ak je potrebné aj pomáha ľuďom, ktorí v aktívnom veku svojho života významne obohatili našu spoločnosť svojimi športovými, vedeckými či umeleckými výkonmi a dielami a niekedy na nich spoločnosť zabúda.
www.babieleto.sk

Náš Instagram

Partneri projektu

Color Switcher